جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش به مدت محدود

جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش محدود

0 روز 0 ساعت 0 دقیقه 0 ثانیه

شروع یادگیری

استقبال از ماه رمضان با دوره‌های مذهبی

اولین باری که روزه گرفتم رو خوب یادمه. خیلی بچه بودم و نمی‌تونستم جلوی خودم رو بگیرم؛ هی می‌رفتم یواشکی به یخچال و خوردنی‌های خوب دستبرد می‌زدم و بعدش می‌گفتم خب از الان دیگه روزه‌ام!

الان با اون موقعه وضع خیلی فرق کرده. از اون دنیای کودکی فاصله زیادی گرفتیم و همش درگیر کار و درس و مشقیم. پس ماه رمضون برای خیلی ‌از ماها زمانیه که در گیرودار دغدغه‌های روزمره، با خدای خودمون ارتباط بیشتری برقرار کنیم. فکر می‌کنم این ماه جدا از فرصتی که برای بهتر شدن حال معنوی آدم می‌ده، دورهمی خونواده‌ها رو هم بیشتر می‌کنه.

اصلا ما مدت‌ها بود که بخاطر ساعات کاری متفاوت اعضای خونه، صبح‌ها همدیگه رو نمی‌دیدیم اما الان به برکت رمضون،‌ نماز و سحری باهمیم. شاید تنها سالی که اندکی زندگیمون شبیه افراد نیازمند می‌شه دقیقا همین موقع از ساله.

امسال البته داستان برای من کمی با سال‌های قبل فرق می‌کنه. شاید بخاطر وجود ماه‌رمضون، به یادگیری مداوم خودم رنگ و بوی تازه‌ای بدم. دانش مذهبی یکی از چیزهایی که کم بهش توجه می‌کنیم، فکر می‌کنم امسال این فرصت هست که چیزهای تازه‌ای در این مورد یاد بگیریم.

ماه رمضان در فرانش

ما توی فرانش دوست داریم به همه هموطن‌هامون با هر عقیده و علاقه‌مندی چیزهای خوب یاد بدیم. از اونی که عاشق برنامه‌نویسی و کد زدنه بگیرید تا اونی که بدنبال درست کردن کیک‌های شکلاتی خوش‌مزه است.

امسال به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضون داریم به کمک‌ مدرس‌های عزیزمون، دوره‌های مذهبی رو به سایت اضافه می‌کنیم. اینجوری به یکی دسته تازه‌ای از هم‌زبون‌هامون فرصت یادگیری چیزهایی رو که دوست دارن هدیه می‌دیم.

انواع آموزش‌های قرآنی، انیمیشن‌های کودکانه با موضوعات مذهبی و مجموعه‌های آموزشی دکتر فرهنگ از جمله دوره‌هایی هستند که در ادامه ماه مبارک رمضان به فرانش اضافه خواهند شد.

 

شما چه خاطره‌ای از دوران کودکی و روزه‌داری به یاد دارید؟

سروش پویان‌فر

سروش پویان‌فر

آشنایی من با دنیای دیجیتال به اولین کامپیوترم که پنتیوم 2 بود، برمی‌گردد. همزمان با افول وبلاگ‌نویسی فارسی از آخرین بازمانده‌هایش شدم و همچنان سال‌هاست که رسیدن به رویاهایم را از راه نوشتن دنبال می‌کنم. با این فرق که قبل‌تر، به دنبال هیجان بودم و امروز برای رسیدن به آرامش، سراغ هر کوچه‌ای را می‌گیرم!

1 دیدگاه

  • بسیار عالی. موفق باشید

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید