فرانش، بهترین وبسایت آموزش آنلاین ایران شد.

روز گذشته جشنوارهٔ وب و موبایل ایران در مرکز همایش‌های کتابخانهٔ ملی برگزار شد و همون‌طور که قلبا امیدوار بودیم، موفق شدیم عنوان بهترین وبسایت آموزش آنلاین ایران رو کسب کنیم.

رقبای خوبی داشتیم و راه زیادی رو طی کردیم تا به این نقطه برسیم. از پاییز گذشته که فرانش (در اون زمان، کائسنا) به آموزش ویدیویی تغییر کاربری داد فقط چند ماه طول کشید که یکی از نامزدهای نهایی جشنواره هفتم شدیم. سختی‌های زیادی رو در ابتدای راه تحمل کردیم، در تمام این مدت تلاش خیلی زیادی کردیم تا بتونیم در کار خودمون پیشرو و بهترین باشیم. هدف ما همیشه همین بوده، همیشه سعی کردیم در درجه اول با خودمون رقابت کنیم، و هر روز بهتر بشیم.

بزرگترین بخت ما، و بزرگترین سرمایهٔ ما، این بود که در این مسیر شما رو در کنار خودمون داشتیم. بدون شما کاربرهای خوبی که همراه ما شدین، و همراه ما موندین، رفتن این راه ممکن نبود. بازخوردهای خوب شما باعث دلگرمی ما بود، و نقدهای سازندهٔ شما، باعث پیشرفت ما. از همهٔ شما صمیمانه ممنونیم.

ولی به همین جا دلخوش نیستیم. ما رویاهای بزرگی داریم، و رویاهای بزرگ دقیقا همون چیزیه که ما و شما رو اینجا دور هم جمع کرده. کسب این عنوان برای ما یعنی از امروز باید تلاش و پشتکارمون رو بیشتر کنیم تا به جاهای بزرگتری برسیم.

پیشنهاد فرانش به شما
چرا شبکه‌های یادگیری شخصی بسازیم؟