در روزهای ابتدایی اردیبهشت از شما دعوت کردیم که با کسی که در زندگی معلم خوبی برای شما بوده عکسی صمیمی بگیرین و در شبکه اینستاگرام با هشتگ #منومعلم منتشر کنین. و بعد نشستیم و عکس‌های قشنگ شما رو تماشا کردیم و حرف‌های دلنشینی که زیرشون نوشته بودین رو خوندیم.

بعضی‌ها آموزگاری داشتن که برای اونها فراتر یه آموزگار مدرسه بوده، آدم دلسوزی که بهشون راه و رسم زندگی رو یاد داده. و چه خوبه که چنین آدمی توی زندگی‌مون داشته باشم، و چه قشنگه که قدرش رو بدونیم. چه چیزی بهتر از معلمی که الگوی تو باشه؟

بعضی‌ها مربی خوب و دلسوزی داشتن که راهنمایی‌شون کرده که چطور به چیزی که می‌خواستن برسن. و هر جا خسته شدن بهشون انگیزه و قوت قلب داده.

و بعضی‌ها هم بزرگترین معلم خودشون رو پدرومادرشون می‌دونستن. و راستش خیلی از ما هم بیشتر از هر کس دیگه‌ای در زندگی از پدرومادرمون یاد گرفتیم و ممنون و مدیونشونیم. آدم‌هایی که سال‌ها برای ما دل سوزوندن، زحمت کشیدن، نگران بودن، و از کمک و راهنمایی دریغ نکردن. قدرشون رو بدونیم.

از همه شما که در این حرکت شرکت کردین ممنونیم. عکس‌های قشنگ شما واقعا روحبخش بود و به ما و مدرس‌های فرانش انگیزه داد که تلاشمون رو بکنیم تا معلم‌های خوبی باشیم.

و یادتون نره که این کمپین تموم نشده! در روز معلم ما به کسانی که در این حرکت شرکت کردن کد تخفیف یادگیری در فرانش هدیه دادیم، ولی هر زمان که شما عکس یا فیلمی با معلم خوب خودتون بگیرین و در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ #منومعلم و #فرانش منتشر کنین، باز هم هدیه‌ای به شما تقدیم می‌کنیم. منتظر تصاویر قشنگ شما هستیم.

پیشنهاد فرانش به شما
۴ مهارت کاری که با آموزش آنلاین یاد می‌گیری