مدت زمان تقریبی مطالعه: ۱ دقیقه

خاطرات خوب مدرسه

ماه مهر از راه رسیده و باز بچه‌ها راهی مدرسه می‌شن و دانشجوها ترم جدیدشون رو شروع می‌کنن. همه ما از مهر و از مدرسه خاطرات زیادی داریم، خاطرات خوب و گاهی هم بد. بچگی و دوران مدرسه معمولا یکی از خوشترین دوره‌های زندگی آدمه. از روز اول مدرسه که وارد یه محیط جدید پر از آدم‌های غریبه می‌شدیم تا روز آخرین امتحان دبیرستان یا پیش‌دانشگاهی. خاطرهٔ صدها همکلاسی و هم‌مدرسه‌ای و ده‌ها معلمی که در طول ۱۲ سال شناختیم و از زندگی ما رد شدن، و گاهگداری هم اونقدر خوب و رفیق بودن که اون‌ها رو توی زندگی‌مون نگه داشتیم.امروز چند صد هزار بچه حس روز اول مدرسه رو تجربه کردن. ما هم به استقبال مهر خاطره‌انگیز رفتیم و از مردم توی خیابون پرسیدیم از روز اول مدرسه‌شون چه خاطره‌ای دارن؟ شیرین‌ترین و تلخ‌ترین خاطره‌های مدرسه‌شون چی بوده؟ چه شیطنت‌هایی توی مدرسه کرده‌ان؟ و اون‌ها خاطره‌های شنیدنی خودشون رو برای ما گفتن و ما این خاطره‌ها رو در یه ویدیوی قشنگ و کوتاه جمع کردیم:

 

 

تو روز اول مدرسه رو یادت هست؟ خوب بود؟ یا ترسیده بودی؟ شیرین‌ترین خاطره‌ای که تو از مدرسه داری چیه؟ تلخ‌ترین خاطره؟ شیطنت‌ها؟ از تو هم می‌خوایم همین جا برای ما و دیگران از خاطره‌های خودت بگی. منتظریم.

فرانش

فرانش

ما، تیم جوان و پرانرژی فرانش، اومدیم تا راه و رسم آموزش رو عوض کنیم، تا این شکاف بین دانشگاه و بازار کار رو پل بزنیم. تا آدم‌هایی که کاری رو بلدن و مهارتی دارن رو پیدا کنیم و بیاریم تا مهارت خودشون رو به دیگران منتقل کنن. تا یه راه خیلی راحت بسازیم که هر کسی از هر جایی بتونه بدون احتیاج به کلاس‌های حضوری پرخرج و کتاب‌های سنگین، یه یادگیری واقعی و باکیفیت رو تجربه کنه، و مهارتی که توی زندگی و کارش لازم داره رو از آدم‌های کاربلد یاد بگیره، و اون آدم‌های کاربلد هم بتونن دانش‌ خودشون رو به کاربران یاد بدن و از این راه به درآمد خوبی برسن. وجود ما با حضور فعال شما معنا پیدا می‌کنه. از ابتدا با هم بودیم و تا انتها با هم هستیم.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  1. KingStone

    یاد باد آن روزگاران، یاد باد…

  2. احسان عبداللهی

    چقد این کارتون قشنگ بود. خیلی مصاحبه ی با نمکی بود