با اینکه ما قبل از فرانش شدن، وبسایت علمی کائسنا بودیم، اما به عنوان یه وبسایت آموزش آنلاین ویدیویی دو ساله که کارمون رو شروع کردیم.

هر سال درست در نیمه پاییز سالگرد شروع به کار فرانش در این قالب جدید رو جشن می‌گیریم و باز به رویایی فکر می‌کنیم که روز اول ما رو به این راه کشوند. رویای چند جوون که چند سالی بود از دانشگاه در اومده بودن و تصمیم گرفتن راه جدیدی برای آموزش در ایران باز کنن. رویای اینکه جدیدترین تحولات آموزش و یادگیری در دنیا رو به ایران بیاریم و کمک کنیم کسانی که درسشون رو تموم می‌کنن و قصد دارن وارد بازار کار بشن، بتونن به راحتی اون چیزهایی رو که برای پیدا کردن یه شغل خوب لازم دارن یاد بگیرن، و مهارتی که قراره باهاش کسب درآمد کنن رو سریع و ساده به دست بیارن. و این هنوز هم رویای ما است.

اما در این دو سال تیم فرانش خیلی بزرگتر شده، و امروز رویای ما هم همونقدر بزرگتره. ما امیدواریم، و تمام تلاشمون رو داریم می‌کنیم تا روزی بیاد که هر کسی هر چیزی که می‌خواد یاد بگیره رو بتونه در فرانش پیدا کنه.

با بچه‌های فرانش دور هم جمع شدم و کیک تولد فرانش رو بریدیم، جای شما دوستان خوبمون رو هم خالی کردیم.

 

خیلی خوشحالیم که شما رو در کنار خودمون می‌بینیم، و می‌خوایم برای تشکر از اینکه با ما هستید و ما رو با تمام مشکلاتی که گاه و بی‌گاه پیش میاد می‌پذیرید، در روز تولد فرانش ما به شما هدیه بدیم!

پیشنهاد فرانش به شما
زندگی یه هزارتوئه، نه ماراتون

روی این کیک بزنید و در صفحه‌ای که باز می‌شه شمع‌هاش رو فوت کنین و ۳۰٪ تخفیف روی دوره‌های دلخواه‌تون دریافت کنین!

faranesh-cake-birthday