جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش به مدت محدود

جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش محدود

0 روز 0 ساعت 0 دقیقه 0 ثانیه

شروع یادگیری

مهارت‌های تابستانی یادگیری در فرانش

مهارت‌های تابستونی!

تابستون امسال انقدر گرمه که هرچقدرم عاشق تابستون باشی، باز احتمالا غر می‌زنی!

الان که فکر می‌کنم، می‌یبینم زمانی که مدرسه می‌رفتیم تابستون‌ها جذاب‌تر بودن. شاید چون در باقی فصل‌های سال با شوق زیاد منتظر رسیدنش بودیم. وقتی تابستون می‌اومد دیگه مهم نبود چقدر گرمه، مهم این بود که آزاد شدی و دیگه نگران درس و مشق نیستی.

البته بعضی خونواده‌ها همیشه می‌خواستن به‌زور مارو آدم‌های موفقی کنن و برای همین حتی تابستون‌ها هم دست از سرمون برنمی‌داشتن. هزار جور کلاس و برنامه ثبت‌‌نام می‌شدیم که استفاده مفیدتری از تابستون کنیم.

اما تصورش رو بکن که دیگه برای یادگرفتن و رسیدن به موفقیت زوری بالای سرت نیست و بلکه خودت می‌خوای بری دنبالش!

ماها از یادگیری همیشه کم لذت بردیم یا اصلا ازش بدمون می‌اومده. این تابستون شاید وقتی باشه که یه چیز تازه رو تجربه کنی. اونم لذت از یادگیری رو.

 

گاز بده وقتی بقیه ترمز می‌گیرن!

گفته می‌شه که مایکل شوماخر، راننده افسانه‌ای فرمول یک جایی گفته:«گاز بده وقتی بقیه دارن ترمز می‌گیرن» جمله جالبیه اما تحقیق کردیم و فهمیدیم ایشون همچین چیزی رو واقعا نگفته!

با این حال باز هم این جمله، مفهوم جالبی رو در خودش داره. اینکه اگر می‌خوای پیشرفت کنی باید بیشتر از بقیه تلاش کنی و خیلی از وقت‌هایی که رقیبانت دارن استراحت می‌کنن تو کار کنی و یادگیری رو ادامه بدی.

یادگیری جذابه اگر دنبال چیزی باشی که واقعا دوستش داشته باشی. برای همین ما میگیم علاقه‌ات رو جدی بگیر!

 

تخفیف به چه مناسبت؟

آخر هفته جاری یعنی ۶ مرداد ماه امسال همزمان شده با روز جهانی ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای. ما فرصت رو مناسب دیدیم تا جشنواره مهارت‌های تابستونی رو راه بندازیم.

در این جشنواره، تمامی دوره‌های آموزشی ویدیویی ریز و درشتی که در موضوع کسب‌وکار فرانش هستند شامل ۲۰ درصد تخفیف می‌شن. بخش کسب‌وکار شامل آموزش‌های مختلفی میشه که قطعا برای هرکسی به‌درد بخوره. از دوره‌های کارآفرینی و استارتاپی بگیرید تا مدیریت زمان و سایر مسائلی که باعث توسعه فردی میشه در این بخش وجود دارن.

از این جشنواره استفاده کنید و رنگ‌و‌بوی تازه‌ای به مرداد امسال‌تون بدید!

مدت جشنواره از ساعت ۱۸ امروز لغایت ۶ مرداد است

سروش پویان‌فر

سروش پویان‌فر

آشنایی من با دنیای دیجیتال به اولین کامپیوترم که پنتیوم 2 بود، برمی‌گردد. همزمان با افول وبلاگ‌نویسی فارسی از آخرین بازمانده‌هایش شدم و همچنان سال‌هاست که رسیدن به رویاهایم را از راه نوشتن دنبال می‌کنم. با این فرق که قبل‌تر، به دنبال هیجان بودم و امروز برای رسیدن به آرامش، سراغ هر کوچه‌ای را می‌گیرم!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید