مدت زمان تقریبی مطالعه: ۱ دقیقه

بازی شهرت

خیلی‌ها این سوال ذهنشون رو مشغول کرده که وقتی اعتباری ندارم، چطور اعتبار کسب کنم؟!

اگر مثلا آرایشگر براد پیت باشی، دیگه برای کسی مهم نیست که چطور به این نقطه رسیدی. خود این جمله به تنهایی، توانایی و اعتبار رو منتقل می‌کنه. مردم با هیجان به همدیگه می‌گن: «آرایشگر براد پیت!»، و برای تو صف می‌بندن.

شاید تمام کاری که کردی این بوده که کمک کردی. شاید سر صحنه‌ی یه فیلم کار می‌کردی، و یکدفعه از تو خواستن کمک کنی که در عرض دو دقیقه سرش رو بتراشی. شاید یک بار موهاش رو آرایش کرده باشی و بعد به خاطر گندی که زدی سرت داد کشیده باشه. فرقی نمی‌کنه.

یه کاری برای اونها انجام بدی، هر چقدر هم که کوچیک باشه. حالا اولین «براد پیت» خودت رو گیر آوردی.

هر اعتباری که به دست بیاری، به دنبال خودش اعتبار بیشتر میاره. تو تا ابد «آرایشگر براد پیت» می‌مونی. وقتی که اولین اسم رو گرفتی، اسم‌های دیگه هم پیدا می‌کنی؛ و خیلی زود اون اعتبار واقعی که به دنبالش بودی رو به دست میاری.

منبع(+)

فرانش

فرانش

ما، تیم جوان و پرانرژی فرانش، اومدیم تا راه و رسم آموزش رو عوض کنیم، تا این شکاف بین دانشگاه و بازار کار رو پل بزنیم. تا آدم‌هایی که کاری رو بلدن و مهارتی دارن رو پیدا کنیم و بیاریم تا مهارت خودشون رو به دیگران منتقل کنن. تا یه راه خیلی راحت بسازیم که هر کسی از هر جایی بتونه بدون احتیاج به کلاس‌های حضوری پرخرج و کتاب‌های سنگین، یه یادگیری واقعی و باکیفیت رو تجربه کنه، و مهارتی که توی زندگی و کارش لازم داره رو از آدم‌های کاربلد یاد بگیره، و اون آدم‌های کاربلد هم بتونن دانش‌ خودشون رو به کاربران یاد بدن و از این راه به درآمد خوبی برسن. وجود ما با حضور فعال شما معنا پیدا می‌کنه. از ابتدا با هم بودیم و تا انتها با هم هستیم.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


 1. محمد علیزاده آرباطان

  عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود
  یعنی دقیقا فکرم این بود
  خیلی می خواستم از یه نفر مشورت بگیرم
  ممنون از سایت خوبتون

 2. arian tahmasebian

  ای کاش میشد این مطالب رو برامون ایمیل میکردین یا تو کانال تلگرام زمان و روزهایی که از این دست مطالب میزارین تو سایت رو بمون بگین که هیچکدومشون رو از دست ندیم ممنون !