جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش به مدت محدود

جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش محدود

0 روز 0 ساعت 0 دقیقه 0 ثانیه

شروع یادگیری

اینفوگرافیک: راز یک دوره آموزش ویدیویی کارآمد

این روزها یادگیری الکترونیک خود فراگیر با استقبال گسترده‌ای در سراسر جهان روبه رو شده است. در مدل خود فراگیر، یادگیرنده به تنهایی و بدون حضور در کلاس درس، فرآیند آموزش را طی می‌کند. طبق تحقیقات، بازار این سبک آموزشی در سال ۲۰۱۵ به ۴۶/۹ میلیارد رسید. میلیون‌ها نفر در سراسر جهان دوره‌های آموزشی از راه دور را انتخاب می‌کنند، اما مشکل اینجا است؛ همه دوره‌های موجود، ساختارمند و با کیفیت نیستند.

غالباً این طور است که افراد در ازای اطلاعاتی که می‌توانند به راحتی از اینترنت پیدا کنند، پول و زمان را بیهوده صرف می‌کنند. طراحی و توسعه یک دوره آموزش الکترونیکی کارآمد و با کیفیت، فرآیند پیچیده‌ای دارد. این فرآیند به جمع‌آوری دقیق داده‌ها، تجزیه و تحلیل مخاطب، برنامه‌ریزی و اصلاحات مناسب اشتباهات نیازمند است.

سوال: چطور چنین دوره‌هایی طراحی کنیم؟

جواب: اینفوگرافیک دوره کارآمد یادگیری الکترونیک، اصول اصلی ساخت دوره‌های موثر و کارآمد را نشان می‌دهد. این راز آشکار شده است!

the-secret-of-an-effective-elearning-course-infographic-web

منبع: elearninginfographics

زهرا حاتمی

زهرا حاتمی

ویرجینیا وولف در کتابی میگه: «اگر زنی می‌خواهد داستان‌نویسی کند، باید حتماً پول و اتاقی از آنِ خود داشته باشد». برای زندگی من به عنوان یه دختر گیلک، کم‌تر چیزی مانع محسوب میشه. نوشتن شاید تنها علاقه قلبی من نباشه اما عمیق‌ترینش هست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید