تقریبا هر کسب‌وکار بزرگ و کوچکی، این‌روزها در هنگام ارائه خدمات، اطلاعات شخصی متنوعی مثل شماره تلفن، آدرس و از این دست داده‌ها را از مشتریان خود دریافت می‌کند. در این مطلب می‌خواهیم اهداف شرکت‌ها برای دریافت اطلاعات را بازگو کنیم و البته اشاره‌ای هم به آخرین تحولات فرانش داشته باشیم.

 

امنیت و بهبود تجربه کاربری

بخش زیادی از هزینه‌ جاری شرکت‌های مختلف به بخش‌هایی مثل پشتیبانی و خدمات پس از فروش اختصاص پیدا می‌کند. انجام این هزینه‌ها صرفا برای این است که مجموعه مورد نظر بتواند بازخوردهای مختلفی از مشتریان خود بگیرد و بتواند به این طریق سرویس خود را بهتر از همیشه ارائه دهد.

علت دیگری کسب‌وکار اقتصادی کوچک و بزرگ به‌دنبال دریافت اطلاعات شما هستند افزایش امنیت سیستم‌های خودشان و البته دفاع از حقوق شما است. بالارفتن شکل‌های تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای که کسب‌وکارها به کاربرهای خود ارائه می‌دهند، امکان سواستفاده‌های مجازی را افزایش داده و درنتیجه برای جلوگیری از این اتفاق اطلاعات شخصی از مشتریان دریافت می‌شود.

 

افزایش حمایت از کاربران در فرانش

مدتی است که ما هم در فرانش با دریافت شماره تلفن به دنبال بهبود خدمت‌رسانی‌هایمان هستیم. علت دقیق جمع‌آوری این داده‌ها، جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی از حساب‌کاربری افراد است.

بگذارید کمی بیشتر توضیح دهیم:

همه محتواهای آموزشی که در بستر فرانش می‌بینید و از آن‌ها استفاده می‌کنید مشمول قوانین حق تکثیر یا کپی‌رایت هستند. پس درنتیجه فروش و استفاده‌های دیگر از این محتواها خارج از قوانین فرانش و البته کشور ما است. درصورت افشای اطلاعات یک کاربر به‌دلایلی مثل آسان بودن نام‌کاربری، رمز عبور و عمل نکردن به سایر نکات امنیتی، احتمال سواستفاده و نشر غیرقانونی محتواها افزایش پیدا می‌کند.

پیشنهاد فرانش به شما
تعطیلاتی برای شکوفا شدن + لیست برندگان

درصورت انجام هرگونه سواستفاده و نشر غیرقانونی، این مساله متوجه کاربر اصلی می‌شود که هیچ‌نقشی در این اتفاق نداشته. پس ما به‌منظور حمایت از کاربران و همچنین جلوگیری از وقوع مشکلات و دردسرهای قانونی برای شما، دریافت شماره تلفن را در دستور کار قرار داده‌ایم.

به لطف این تغییرات از این پس می‌توانید حتی ورود به حساب کاربری خود را هم با تلفن‌همراه‌تان انجام دهید.

فراموش نکنیم که با اینکار شنیدن بازخوردهای کاربران فرانش برای ما آسان‌تر شده و نسبت به تجربه استفاده از خدمات، در بهبود محتواهای آموزشی و مهارتی فارسی‌زبانان نقش بهتری ایفا کنیم.

 

توصیه می‌کنیم که هرچه سریع‌تر به حساب کاربری خود بروید و اطلاعات حساب‌تان را تکمیل کنید!