جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش به مدت محدود

جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش محدود

0 روز 0 ساعت 0 دقیقه 0 ثانیه

شروع یادگیری

انتخاب یه پسورد خوب

رازها و رمزها: یه کلمه عبور خوب

همه ما این اشتباه رو یک جایی کردیم. برای حساب‌های اینترنتی‌مون رمزهای ساده، دم‌دستی، یا حتی در پیت انتخاب کردیم. حساب‌هایی که گاهی خیلی حساسه، و از دست رفتنش باعث حسرت می‌شه. و اگه کسی کنترلش رو به دست بگیره ممکنه بتونه حسابی اذیت‌مون کنه. حساب‌هایی که ارتباط‌های خانوادگی، دوستی، کاری، چیزهایی که ساختیم، نوشتیم، عکس‌هایی که گرفتیم، همه از طریق اون‌ها در دسترسی اون سارق هویت قرار می‌گیره. مثل حساب فیسبوک، و از همه بدتر ایمیل.

یه اشتباه بدتر اینه که ممکنه با همون رمز چندین جا ثبت‌نام کرده باشی و سارق بتونه دونه دونه حساب‌های مختلفت رو از چنگت در بیاره. و فقط خود تو نیستی که برات مشکل ایجاد می‌شه، وقتی حساب تو سرقت می‌شه ممکنه حتی باعث آزار یا به دردسر افتادن کسانی بشه که با اون حساب در ارتباط هستن. پس بیاید همه از این به بعد این نکته رو رعایت کنیم و در اولین گام برای امنیت بیشتر، یه رمز خوب و قوی برای هر حساب اینترنتی و دیجیتال خودمون در نظر بگیریم. می‌پرسی یه رمز خوب و قوی چیه؟ این ویدیو رو ببین:

فرانش

3 دیدگاه

 • عالی بود

  پاسخ

 • سلام
  بی نظیر بود. فقط سوال اینه با چه نرم افزاری این ویدئو رو ساختید و به این نوع ویدئوها در اصطلاح چی میگن ؟
  ممنون

  پاسخ

  • سلام، ممنونیم. به این نوع ویدیوها، موشن گرافیک (motion graphics) گفته می‌شه. برای این ویدیو، آبجکت‌ها در ایلوستریتور ساخته شده، در افتر افتکتس با اون‌ها ویدیو ساخته شده، و صداگذاری هم با پریمیر انجام شده. آموزش تمام این نرم‌افزارها هم در فرانش موجوده.

دیدگاهتان را بنویسید