جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش به مدت محدود

جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش محدود

0 روز 0 ساعت 0 دقیقه 0 ثانیه

شروع یادگیری

تخفیف ویژه عید غدیر خم

داستان تخفیف خارق‌العاده عید غدیر چیه؟!

واقعه غدیر خم برای همه ما یه عید معنوی و دوست‌داشتنیه! اتفاقی که سال‌های سال ازش می‌گذره اما هنوز هم به عنوان نماد برادری و همراهی در بین مسلمون‌ها درموردش حرف زده‌ می‌شه. شاید بهترین نکته این عید برای ما فرانشی‌ها این حدیث معروف رسول اکرم (ص)‌ یعنی زکات علم، آموختن آن به اهلش هست؛ باشه!

خواستیم عید رو تبریک بگیم اما دیدیم برای این عید بزرگ،‌ تبریک خشک‌وخالی خیلی قشنگ نیست. برای همین براتون یه برنامه ویژه گذاشتیم. برنامه‌ای که می‌تونید مطمئن باشید به این سادگی‌ها قرار نیست تکرار بشه!

در این جشنواره خارق‌العاده برای تمامی دوره‌های موجود در فرانش، ۵۰ درصد تخفیف ویژه درنظرگرفتیم. اگر برنامه‌ای داشتید که دوره‌های خاصی رو یادبگیرید، الان بهترین زمان برای اینکاره چون این جشنواره فقط تا یک‌شنبه ۱۹ شهریور یعنی فقط سه روز اعتبار داره!

سروش پویان‌فر

سروش پویان‌فر

آشنایی من با دنیای دیجیتال به اولین کامپیوترم که پنتیوم 2 بود، برمی‌گردد. همزمان با افول وبلاگ‌نویسی فارسی از آخرین بازمانده‌هایش شدم و همچنان سال‌هاست که رسیدن به رویاهایم را از راه نوشتن دنبال می‌کنم. با این فرق که قبل‌تر، به دنبال هیجان بودم و امروز برای رسیدن به آرامش، سراغ هر کوچه‌ای را می‌گیرم!

2 دیدگاه

  • امسالم برای عید قربان و غدیر تخفیف ویژه میذارید؟

    پاسخ

    • به امید خدا بله

دیدگاهتان را بنویسید