جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش به مدت محدود

جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش محدود

0 روز 0 ساعت 0 دقیقه 0 ثانیه

شروع یادگیری

سیستم جدید ارزیابی دوره‌های آموزشی در فرانش

چگونه کیفیت دوره‌های فرانش را بالا ببریم؟!

 

الان دیگر هر چیزی که بخواهید را می‌توانید در اینترنت پیدا کنید. یعنی حتی اگر بی‌هدف کلیدهای کیبرد را هم فشار دهید، باز گوگل چیزی برای آن پیدا می‌کند. حالا دیگر انقدر محتواها زیاد است که شما به عنوان یک شهروند مجازی، باید برای پیدا کردن محتوای سودمند مطالب را مورد ارزیابی قرار دهید.

این مساله اما تنها به جست‌وجوی گوگل محدود نمی‌شود و تقریبا در هر فروشگاه اینترنتی باید اندکی زیرکی به‌خرج دهید تا آنچه برای‌تان مناسبت است را پیدا کنید.

در فرانش هم گاهی برخی از کاربران از محتوای یک دوره خاص انتقاد می‌کنند. در این موارد، کاربر ما با وجود مطلوب بودن موضوعیت آموزش، از کیفیت ارائه و یا بیان راضی کافی نداشته است.

در این مطلب می‌خواهیم به کیفیت دوره‌ها و نقش شما به عنوان کاربران فرانش در افزایش کیفیت محتواهای آموزشی بگوییم.

 

بستری برای انتخاب بهترین

فرانش فضایی منصفانه برای عرضه محتوای آموزشی و کاربردی است!

به کمک محیطی که در فرانش ایجاد شده، افراد متخصص می‌توانند دوره‌ آموزشی تولید کنند و آن را در دسترس علاقه‌مندان قرار دهند. حالا بعد از تنها دو سال، آنقدر محتوای آموزشی به فرانش افزوده شده که در بین دوره‌ها تنوع کیفیت دیده می‌شود.

به‌دلیل همین رشد بالای بروزرسانی ویدیوها، اکنون بیش از قبل، این خود کاربران فرانش هستند که در این بستر منصفانه، تعیین می‌کنند کدام یک از دوره‌ها کارایی و توانمندی‌های مناسب‌تری برای یادگیری دارد.

 

چطوری؟

ما به کمک روش‌های علمی و مدرن همیشه سعی می‌کنیم تا محیط بهتری را برای یادگیری شما ایجاد کنیم. جدیدترین قدم مهم فرانش، نوعی سیستم ارزیابی است که به کمک آن، شما می‌توانید میزان رضایت خود از دوره‌ها را به ما اعلام کنید.

با این قابلیت، از امروز در هر دوره‌ای که در آن ثبت نام می‌کنید، با دادن نمره‌ای بین ۰ تا ۱۰ به ما می‌گویید که این دوره را چقدر به‌ دوستان‌تان توصیه می‌کنید.

مشارکت شما در کنار این قابلیت نو، به حوزه آموزش مجازی فارسی کمک می‌کند تا یک قدم دیگر برای رسیدن به محتوای باکیفیت آموزشی بردارد.

سروش پویان‌فر

سروش پویان‌فر

آشنایی من با دنیای دیجیتال به اولین کامپیوترم که پنتیوم 2 بود، برمی‌گردد. همزمان با افول وبلاگ‌نویسی فارسی از آخرین بازمانده‌هایش شدم و همچنان سال‌هاست که رسیدن به رویاهایم را از راه نوشتن دنبال می‌کنم. با این فرق که قبل‌تر، به دنبال هیجان بودم و امروز برای رسیدن به آرامش، سراغ هر کوچه‌ای را می‌گیرم!

1 دیدگاه

  • خوبه که فرانش هم عدالت و رعایت کنه و بین دوره ها فرق نذاره, دوره بنده 2 ساعت صفحه اول جدیدترین ها بود در صورتی که بعضی دوره ها روز ها در قسمت جدیدترین ها قرار دارند!

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید