جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش به مدت محدود

جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش محدود

0 روز 0 ساعت 0 دقیقه 0 ثانیه

شروع یادگیری

زندگی با یادگیری بهتر میشه

زندگیت با یادگیری بهتر میشه + تخفیف ویژه

درمورد اهمیت یادگیری هرچی بگی کم گفتی ولی یه نکته‌ای هست که تا حالا یادمون نبود بهتون بگیم!

به‌ تازگی متوجه شدیم هرکدوم از شما فرانشی‌ها، دوره‌هایی رو می‌بینید که به تقویت موقعیت شغلی و حرفه‌ای‌تون کمک می‌کنه و نمی‌دونید چقدر انرژی می‌گیریم وقتی از راه‌های مختلف بهمون پیام می‌فرستید و بهمون از پیشرفت‌هاتون میگید.

این هفته اما می‌خوایم بهتون یه پیشنهاد تازه بدیم. اینکه بیاید و یادگیری خودتون رو به جنبه مختلف زندگی‌تون بسط بدید.

خیلی‌ چیزها هستن که انقدر گاهی بی‌اهمیت به‌نظر می‌رسند که هیچوقت پی‌شون رو نمی‌گیریم ولی وقتی از کسی یا جایی درمورد اون کار راهنمایی تازه‌ای رو می‌شنویم، می‌فهمیم که چقدر وقتمون رو الکی برای همین چیزهای بی‌اهمیت تلف می‌کردیم.

احتمالا خنده‌تون می‌گیره اگر بگم که من خودم سال‌ها بند کفشم رو به روشی می‌بستم که یکم کُند و طولانی بود. بعدها وقتی از یکی روش سریع‌تری برای بستن بند کفش رو یاد گرفتم تازه فهمیدم با همین حرکت کلی خودم رو جلو انداختم.

حتما سخنرانی‌های معروف TED رو دیدید! شاید باورتون نشه اما همین بحث بستن کفش انقدر مهمه که یه سخنرانی معروف تد وجود داره که به دانشجوهای خبره دانشگاه‌های خوب آمریکا سریع‌ترین روش از بستن بند کفش رو یاد میده و از اهمیت توجه به همین چیزهای کوچیک تعریف میکنه.

همه ایراداتی داریم…

همه ما چیزهایی توی سبک زندگی‌مون داریم که باعث کند شدن پیشرفت یا خسته کردن‌مون میشن. بخش زندگی دیجیتال فرانش جایی برای همین آموزش‌های گوناگون برای بهتر کردن سبک‌زندگی هستن.

هرچی بیشتر درمورد یادگیری در جنبه‌های روزمره زندگی عمیق شدیم بیشتر متوجه اهمیتش شدیم. اینطوری شد که یه جشنواره جدید رو ترتیب دادیم…

 

جشنواره‌ای تازه، تخفیف‌های تازه‌تر

از امروز که اولین روز شهریور باشه تا دوشنبه ششم این ماه، جشنواره سبک زندگی رو داریم. توی این جشنواره می‌خوایم که توجه شما رو به دوره‌های آموزشی داخل بخش زندگی دیجیتال جلب کنیم.

برای اینکه بتونید راحت‌تر دوره‌های آموزشی این بخش رو تهیه کنید؛ یه تخفیف ۲۰ درصدی توپ برای هـــــمه دوره‌ها درنظر گرفتیم.

از دکمه زیر هم یک‌راست وارد بخش زندگی دیجیتال می‌تونید بشید. اگر دوره‌ای دیدید که بدرد دوستتون می‌خوره، لینکش رو براش بفرستید…

سروش پویان‌فر

سروش پویان‌فر

آشنایی من با دنیای دیجیتال به اولین کامپیوترم که پنتیوم 2 بود، برمی‌گردد. همزمان با افول وبلاگ‌نویسی فارسی از آخرین بازمانده‌هایش شدم و همچنان سال‌هاست که رسیدن به رویاهایم را از راه نوشتن دنبال می‌کنم. با این فرق که قبل‌تر، به دنبال هیجان بودم و امروز برای رسیدن به آرامش، سراغ هر کوچه‌ای را می‌گیرم!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید