جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش به مدت محدود

جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش محدود

0 روز 0 ساعت 0 دقیقه 0 ثانیه

شروع یادگیری

تخفیف فرانش به مناسبت روز جهانی برنامه‌نویس

به جمع نسل آینده برنامه‌نویس‌ها ملحق شو

اگر بخوای یک زبان برنامه‌نویسی یادبگیری دقیقا چه‌کار می‌کنی؟

مسلما چند تا راه مشخص داری. اول اینکه می‌تونی بری در لیست کلاس‌های حضوری بگردی و بین اساتید مختلف اونی که اسمش به‌نظر حرفه‌ای تره رو ثبت‌نام کنی! بعدش هم هر هفته، چند سری راه بیفتی از اینور شهر به اونور شهر حرکت کنی تا بتونی بخشی از چیزی که می‌خواهی رو یادبگیری.

یا اگر تهران باشی اصلا می‌تونی بری به میدون انقلاب و از بین ده‌ها CD‌، DVD  و کتاب آموزشی، چیزی که بیشتر حس می‌کنی بدردت می‌خوره رو تهیه کنی. اما یه لحظه صبر کن…

واقعا به‌نظرت با این راه‌ها، آدم به اهدافی که می‌خواد می‌تونه برسه؟!

 

هرکار را به شیوه درست انجام دهیم

ورود به هر حوزه‌ای و یا اصلا انجام یک کاری امروزه راه‌های زیادی دارد. اما استفاده از روش درست است که بین من، شما و دیگران تفاوت ایجاد می‌کند! ضمن اینکه انتخاب بهترین راه نشان دهنده میزان انگیزه ذهنی شما برای رسیدن به اهدافتان هم هست. ما هرچه انگیزه بیشتری برای اهدافمان داشته باشیم، دل‌مان می‌خواهد از رسیدن به آن‌ها خیال‌مان راحت باشد و برای همین معمولا با وسواس بیشتری شیوه‌های انجام آن کار را دنبال می‌کنیم.

ما با مشورت کردن با افراد صاحب‌نظر، جست‌وجو در اینترنت و خواندن تجربیات دیگران و خیلی کارهای دیگر نشان می‌دهیم چقدر روی رویای ذهنی‌مان حساب باز کرده‌ایم.

به‌خاطر روز برنامه‌نویس این هفته را در فرانش به علاقه‌مندان برنامه‌نویسی اختصاص دادیم. با جادی میرمیرانی گپ‌وگفتی تخصصی زدیم، برنامه زنده پرسش و پاسخ با او برگزار کردیم و الان هم می‌خواهیم درمورد یافتن بهترین شیوه یادگیری مهارت‌های نرم‌افزاری با هم صحبتی مختصر کنیم.

 

ظرفیت تو بیشتر از اون چیزیه که فکر می‌کنی

کشور ما علاقه‌مندان زیادی به حوزه نرم‌افزار دارد و روزبه‌روز هم بر تعدادشان افزوده می‌شود. به دلیل همین علاقه، ما در مدت چندسال توانستیم بسیاری از نتایج خوب تکنولوژی را از کشورهای توسعه یافته در ایران و زندگی روزمره خودمان بومی‌سازی کنیم.

اگر شما هم به دنبال ورود و کار در این حوزه هستید، اندکی رویای‌تان را جدی‌تر بگیرید و بیشتر برایش اهمیت قائل شوید. شیوه‌های یادگیری بسیارند اما همه آن‌ها شما را به سرانجامی که می‌خواهید نمی‌رسانند.

برترین شیوه یادگیری روشی است که کمتر از روش‌های دیگر شما را خسته کند! کمتر پول‌تان را خرج کند و کمتر شما را برای یادگیری به جاهای مختلف بکشاند. برای ورود به دنیای دیجیتال دیجیتالی یادبگیرید.

 

تا فردا روی همه دوره‌های برنامه‌نویسی ۲۰ درصد تخفیف ویژه داریم. همین الان بهترین با روش یادگیری رسیدن به مهارت‌های دلخواه‌تان را شروع کنید…

سروش پویان‌فر

سروش پویان‌فر

آشنایی من با دنیای دیجیتال به اولین کامپیوترم که پنتیوم 2 بود، برمی‌گردد. همزمان با افول وبلاگ‌نویسی فارسی از آخرین بازمانده‌هایش شدم و همچنان سال‌هاست که رسیدن به رویاهایم را از راه نوشتن دنبال می‌کنم. با این فرق که قبل‌تر، به دنبال هیجان بودم و امروز برای رسیدن به آرامش، سراغ هر کوچه‌ای را می‌گیرم!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید