جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش به مدت محدود

جشنواره ۵۰٪ تخفیف فرانش محدود

0 روز 0 ساعت 0 دقیقه 0 ثانیه

شروع یادگیری

در گردهمایی فرانش چه گذشت؟

فرانش با هدف آموزش و راهنمایی مدرسین برای تدریس از طریق شیوه‌های نوین و با کیفیت، اقدام به برگزاری گردهمایی با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از علاقه‌مندان به تدریس نمود. این گردهمایی در روز پنجشنبه ۲۳ دی ماه و در محل دانشکده فنی دانشگاه تهران با هدف ایجاد بستر مناسب برای انتقال استانداردها و تجربیات مدرسین برگزار شد.

دراین رویداد، کاربران فرانش از نزدیک با روال کاری این مجموعه، کارشناسان و مدیران فرانش آشنا شدند و امکان برقراری ارتباط حضوری و تبادل اطلاعات و تجربیات را پیدا کردند.

1

در ابتدای مراسم، محمد رشیدی ضمن بیان جوانب مثبت و منفی از روند اجرای یادگیری الکترونیک در کشور، حضار را از آخرین تحولات این حوزه با خبر نمود. مدیرعامل فرانش در بخش دوم صحبت‌های خود نکات جالبی از تجربه موفق کاربران در پیشرفت شخصی و شغلی‌شان با استفاده از دوره‌های آموزشی فرانش در اختیار جمع قرار داد. همچنین در بخش پایانی صحبت‌های خود به سرویس‌های جدید فرانش که به زودی رونمایی خواهند شد اشاره داشت و این سرویس‌ها را به حاضران معرفی کرد.

پس از ایشان در بخش بعدی مراسم، سعید اسماعیلی‌فرد و میلاد محمدی درباره نمونه‌های موفق کسب درآمد از طریق بستر فرانش صحبت نمودند و راهکارهایی برای تولید محتوای جذاب آموزشی و استفاده از جدیدترین ابزارها در تولید دوره آموزشی ارائه کردند. همچنین در بخش پرسش و پاسخ مراسم اساتید و کاربران فرانش، بیش از پیش با دیدگاه‌های هم آشنا شدند.

2

از نکات جالب این مراسم می‌توان به ارائه دکتر صالح برادران امینی پیرامون پداگوژی و جدیدترین متدهای آموزشی اشاره کرد که مورد توجه حضار قرار گرفت. اولین گردهمایی سالیانه فرانش با تقدیر از اساتید فعال فرانش و اهدای جوایز برندگان جشن بزرگ یلدای «صد دانه دانش» خاتمه یافت.

برای اینکه بیشتر در جریان اتفاقات گردهمایی باشید، دعوت می‌کنیم ویدیوی زیر را تماشا کنید.

 

زهرا حاتمی

زهرا حاتمی

ویرجینیا وولف در کتابی میگه: «اگر زنی می‌خواهد داستان‌نویسی کند، باید حتماً پول و اتاقی از آنِ خود داشته باشد». برای زندگی من به عنوان یه دختر گیلک، کم‌تر چیزی مانع محسوب میشه. نوشتن شاید تنها علاقه قلبی من نباشه اما عمیق‌ترینش هست.

5 دیدگاه

 • مشروح همایش منتشر می شود؟

  پاسخ

 • سلام
  ای کاش فیلم از گردهمایی که تهیه شده برای دانلود تو سایت بزارید.
  چون خیلی ها مثل من درگیر امتحانات بودن و نتونستن حضور پیدا کنند.

  پاسخ

  • سلام فرانشی عزیز
   به زودی این فیلم در شبکه‌های اجتماعی فرانش به اشتراک گذاشته میشه.

 • سلام
  میشه یه فیلم کوتاه از مراسم بذارید ؟

  پاسخ

  • سلام. به زودی فیلم قسمت‌هایی از مراسم در شبکه‌های اجتماعی قرار می‌گیره و می‌تونید تماشا کنیدش.

دیدگاهتان را بنویسید